Konkurs: Wygraj dwa kontrolery od Keith McMillen Instruments

QuNexus kotKontroler QuNexus zadebiutował na rynku niemal rok temu, szybko zyskując miano jednego z najciekawszych instrumentów w ofercie firmy Keith McMillen Instruments. Te niewielkich rozmiarów urządzenie skrywało bowiem w sobie zestaw zaskakujących możliwości, skutecznie wyróżniających je na tle innych miniaturowych klawiatur MIDI dostępnych obecnie na rynku. Z okazji zbliżających się pierwszych urodzin tego nietuzinkowego kontrolera jego twórcy postanowili zorganizować konkurs, w którym nagrodę stanowić będą dwa dowolne urządzenia z katalogu firmy.

 

By wziąć udział w konkursie wystarczy umieścić w serwisie Youtube krótkie nagranie prezentujące kontrolerystyczną rutynę z wykorzystaniem kontrolera QuNexus i dowolnego innego sprzętu / oprogramowania. Występy zostaną następnie ocenione przez ekipę KMI pod kątem kreatywności, jakości wykonania i muzykalności, co oznacza, że mamy tu do czynienia z prawdziwym konkursem muzycznym, a nie modnym ostatnio wyścigiem popularności mierzonej przez „fejsbukowe lajki”.

Zwycięzca konkursu otrzyma dwa wybrane przez siebie kontrolery z oferty firmy Keith McMillen Instruments. Jury przyzna też jedno wyróżnienie, które nagrodzone zostanie możliwością wyboru jednego kontrolera. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 9 maja, a wyniki zostaną ogłoszone kilka dni później. Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej.