Konkurs od Dj TechtTools : Nakręć własne kontrolerystyczne wideo.

 Ean Golden to obecnie jeden z najaktywniej działających kontrolerystów świata. W ciągu ostatnich pięciu lat nagrał ponad 100 filmików traktujących o sztuce kontroleryzmu, które obejrzano w sieci niemal 20 milionów razy. Kilka dni temu, Ean postanowił podzielić się z nami swoją receptą na dobre kontrolerystyczne wideo.  Przy okazji, aby sprawdzić jak jego porady zostaną wykorzystane w praktyce, ogłosił konkurs, którego uczestnicy mają za zadanie nakręcenie własnego filmiku, z kontrolerem midi w roli głównej. Do wygrania między innymi kontroler Vestax VCI-400 Special Edition, więc jak sami się domyślacie, gra jest warta świeczki.

Zasady konkursu są proste:

  • Nagraj własne wideo, przedstawiające kontrolerystyczną rutynę (zawsze mam wrażenie, że polskie tłumaczenie zwrotu „Dj Routine” brzmi jakoś ułomnie, ale cóż) lub film instruktażowy na temat software.
  • Wgraj swój film na Youtube, nadając mu tytuł „DJ TechTools Video Contest: (Tytuł twojego filmu)”
  • Umieść link do swojego nagrania w komentarzach na stronie konkursu (link poniżej)
  • Głosuj w komentarzach na filmy które najbardziej przypadły Ci do gustu.
  • Głównym kryterium oceny nadesłanych prac będzie wykorzystanie przez uczestnika porad z artykułu Eana Goldena.


Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 lipca o północy. Dokładna data podania wyników nie jest jeszcze znana, ale ekipa Dj TechTools zapewnia, że nie karze nam na nie długo czekać. Nagrodami w konkursie są:

Pierwsze miejsce: Kontroler Vestax VCI-400 Special edition + Kontroler Midi Fighter 3D (Łączna wartość $1300)

Drugie miejsce: Kontroler Reloop Terminal Mix 4 + Midi Fighter 3D (Łączna wartość $800)

Wyróżnienie: iRig iMix + Midi FIghter 3D (Łączna wartość $400)

Poradnik Eana Goldena, a zarazem miejsce w którym należy umieszczać zgłoszenia konkursowe znajdziecie tutaj: http://www.djtechtools.com/2012/06/24/how-to-make-a-great-dj-video/

Przy okazji, jeśli postanowicie wystartować w tym konkursie, podzielcie się z nami swoimi konkursowymi filmami, umieszczając link do nich w komentarzach, lub na naszym profilu na Facebook.  Pozostaje mi tylko życzyć wszystkim powodzenia. Miejmy nadzieję, że chociaż jedna z nagród powędruje paczką do naszego pięknego kraju 😉