KONKURS: Wygraj kursy produkcji muzyki od Live-Act

liveactkurs

Większość osób poszukujących w sieci informacji i porad na temat tworzenia muzyki prędzej czy później trafia na serwis Live-Act.pl, będący prawdziwą skarbnicą wiedzy zarówno dla początkujących jak i nieco bardziej zaawansowanych producentów muzycznych. Kilka dni temu w jego ofercie pojawił się nowy kurs zatytułowany „Produkcja Muzyki od Podstaw”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was wspólnie konkurs, w którym możecie wygrać pakiet szkoleń od Live-Act.

By wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie „Co motywuje Cię do tworzenia muzyki?”, a następnie przesłać odpowiedź na adres konkurs@kontroleryzm.pl, wpisując w temacie wiadomości „Konkurs Live-Act”. Co ważne, pozostawiamy wam całkowitą dowolność w wyborze formy odpowiedzi. Możecie więc m.in. przedstawić ją w formie tekstowej, narysować komiks, nakręcić film, napisać piosenkę o tym, dlaczego piszecie piosenki lub zaskoczyć nas czymś zupełnie innym. Głównym kryterium wyboru zwycięzcy będzie zaś rzecz jasna kreatywność. Uwaga! W przypadku prac o dużym rozmiarze, takich jak np. nagrania wideo czy utwory muzyczne, prosimy o umieszczenie ich w zewnętrznym serwisie (np. Youtube lub Soundcloud) i zamieszczenie w mailu odnośnika do nich. Na zgłoszenia czekamy do 4 listopada.

Główną nagrodą w konkursie jest pakiet, w którego skład wchodzą dwa kursy: „Produkcja Muzyki od Podstaw” i „Miks i Mastering” (łącznie ponad 6 godzin nagrań wideo podzielonych na 45 lekcji), a także materiały dodatkowe w postaci sampli perkusyjnych oraz ścieżek do ćwiczenia miksu i masteringu. Bardziej szczegółowo o całym szkoleniu opowie jego autor w poniższym nagraniu.

Regulamin Konkursu

  1. Organizatorem konkursu jest serwis Kontroleryzm.pl
  2. Fundatorem nagrody głównej jest serwis Live-Act.pl
  3. Nagrodą w konkursie jest kurs „Produkcja Muzyki od Podstaw” w wersji „Pakiet”. Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny lub rzeczowy.
  4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie „Co motywuje Cię do tworzenia muzyki?”, a następnie wysłanie jej na adres konkurs@kontroleryzm.pl. Forma odpowiedzi jest dowolna.
  5. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 4.11.2016 o godzinie 23:59.
  6. Zwycięzca konkursu zostanie wybrany spośród nadesłanych zgłoszeń przez redaktorów serwisów Kontroleryzm.pl i Live-Act.pl. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w ciągu tygodnia od upływu terminu nadsyłania zgłoszeń.