Konkurs Live-Act: Wyniki

liveactkurs

Dokładnie trzy tygodnie temu ogłosiliśmy rozpoczęcie konkursu, w którym główną nagrodę stanowił zestaw dwóch kursów od Live-Act.pl. Inicjatywa ta spotkała się ze sporym odzewem, a nasza konkursowa skrzynka pocztowa szybko zaczęła zapełniać się zgłoszeniami. Teraz nadszedł wreszcie czas na ogłoszenie zwycięzcy.

Tak jak można było się spodziewać, odpowiedzi na pytanie „Co motywuje Cię do tworzenia muzyki?” okazały się być bardzo różnorodne, czasem dość oczywiste, innym razem całkiem zaskakujące. Wybór zwycięzcy był więc naprawdę trudnym i niewdzięcznym zadaniem. Ostatecznie zdecydowaliśmy się nagrodzić Pawła, którego zgłoszenie możecie przeczytać poniżej.

Witam

Moją podstawową motywacją do tworzenia, pisania i komponowania muzyki jest samoudoskonalanie siebie, nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, ale także życiowej. Dzięki muzyce odkrywam piękno tego co mnie otacza a przede wszystkim poznaje od podstaw siebie, swoją złą, negatywną stronę, ale także tą ważniejszą, dobrą, którą z każdym dniem staram się wzbogacać poprzez tworzenie. I choć często zdarza mi się powątpiewać w to co robię, to zawsze znajdę na to lek! „Samoudoskonalanie siebie” – to właśnie ten magiczny magnes, motywuje mnie każdego dnia i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Pozdrawiam
Paweł.

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i zachęcamy do ponownego spróbowania swoich sił przy następnej okazji.