Komplete 11 już w sprzedaży

komplete11

W ubiegłym miesiącu firma Native Instruments zapowiedziała oficjalnie jedenastą wersję pakietu wtyczek i bibliotek brzmieniowych Komplete. Teraz produkt ten trafił oficjalnie do sprzedaży.

Najnowsza odsłona pakietu Komplete zawiera w sobie 45 elementów w wersji standardowej oraz 87 w wersji Ultimate. Większość pozycji dodanych w tej edycji to produkty wypuszczone przez Native Instruments na przestrzeni ostatniego roku, takie jak Reaktor 6, Una Corda, Discovery Series – India, Symphony Essentials czy Replika XT. Jedyną absolutną nowością, której nie można było wcześniej nabyć oddzielnie, jest Form – całkiem ciekawy wirtualny instrument, pozwalający tworzyć nowe brzmienia w oparciu o zarejestrowane wcześniej próbki.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami za standardową wersję pakietu Komplete zapłacimy 599 euro (199 euro za update, 399 euro za upgrade) zaś rozszerzona wersja Ultimate kosztuje 1199 euro (599 euro za update, 999 euro za upgrade). Po raz pierwszy pojawiła się też możliwość zakupu Komplete Select – składającego się z 11 wtyczek zestawu, który wcześniej dołączany był do wybranych produktów firmy Native Instruments. Jak nietrudno się domyślić jest to najtańsza wersja pakietu, kosztująca 199 euro. Więcej informacji na temat poszczególnych wersji Komplete znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej.