Kinetic Treats – darmowa biblioteka brzmieniowa od Native Instruments

kinetic

Firma Native Instruments dawno już przyzwyczaiła nas do gwiazdkowych prezentów w postaci darmowych wirtualnych instrumentów i efektów. Tegoroczny gratis wyróżnia się jednak na tle swoich poprzedników tym, że w pewien sposób nawiązuje do świątecznego klimatu.

Do stworzenia biblioteki brzmieniowej Kinetic Treats wykorzystano bowiem stare dziecięce zabawki, takie jak pociąg, cymbałki czy pozytywka. Nietypowe źródła dźwięku uzupełnia równie niekonwencjonalny interfejs, w którym brzmienie wirtualnych instrumentów modyfikuje się nie za pomocą pokręteł i suwaków, lecz samych zabawek rozrzuconych na drewnianej podłodze.

Biblioteka Kinetic Treats dostępna jest do pobrania za darmo z oficjalnej strony firmy Native Instruments (gdzie znajdziecie również kod na 25 euro do wykorzystania w ich sklepie oraz konkurs, w którym można wygrać Komplete 11 Ultimate, Komplete Kontrol S49 oraz Maschine Jam). Do jej poprawnego działania wymagany jest sampler Kontakt 5 lub darmowy Kontakt 5 Player. Promocja trwać będzie do 4 stycznia 2017 roku.