Reloop aktualizuje kontrolery Keypad i Keyfadr

keypadMimo iż firma Reloop znana jest głównie z produkcji sprzętu DJ-skiego, to jednak w jej bogatym katalogu znajdziemy również dwa kontrolery skierowane do producentów muzycznych i Live-Actowców. Mowa oczywiście o Keypad i Keyfadr, czyli dwóch kompaktowych klawiaturach sterujących zaprojektowanych z myślą o współpracy z programem Ableton Live. Teraz, nieco ponad rok po swojej premierze, urządzenia te doczekały się pierwszej poważnej aktualizacji, zwiększającej oferowane przez nie możliwości.

Osoby, które już znajdują się w posiadaniu któregoś spośród wspomnianych kontrolerów najbardziej ucieszy nowy edytor MIDI, pozwalający lepiej dostosować sposób działania urządzenia do własnych potrzeb. Potencjalnych nabywców powinien zainteresować natomiast fakt, iż aktualizacja przyniosła ze sobą również oficjalne mapowania i skrypty dla programów Reason, FL Studio i Bitwig Studio.

Więcej informacji na temat aktualizacji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Reloop, na której można też pobrać wszelkie potrzebne pliki.