Arturia KeyLab 88 i MiniLab MkII od teraz dostępne również w kolorze czarnym

Firma Arturia zdążyła już nas przyzwyczaić do specjalnych, limitowanych edycji swoich najpopularniejszych kontrolerów, różniących się od ich standardowych wersji czarnym kolorem obudowy. Teraz nowych wariantów kolorystycznych doczekały się modele KeyLab 88 i MiniLab MkII.

Oba urządzenia prezentują dość odmienne podejście do tematu klawiatur sterujących. Podczas gdy KeyLab 88 jest największą i najbardziej rozbudowaną klawiaturą z oferty firmy Arturia (więcej informacji na jej temat znajdziecie w naszej recenzji), MiniLab MkII jest modelem bardzo kompaktowym, skierowanym głównie do osób dla których priorytetem jest oszczędność miejsca. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku standardowych edycji, czarne klawiatury sprzedawane są w zestawie z naprawdę pokaźnym pakietem oprogramowania. Razem z MiniLab MkII otrzymujemy Ableton Live Lite, Analog Lab Lite oraz UVI Grand Piano Model D. Wraz z KeyLab 88 otrzymamy zaś Ableton Live Lite, Analog Lab, UVI Grand Piano Model D oraz Piano V.

Klawiatury KeyLab 88 Black Edition i MiniLab MkII Black Edition zostały wycenione na 799 i 99 euro (dokładnie tyle samo, ile kosztowały standardowe wersje w kolorze białym). Więcej informacji na ich temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Arturia.