Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

IV edycja warsztatów Musoneo

24 maja 2014 @ 09:00 - 17:00

246 zł

Już 24 maja IV edycja naszych warsztatów z produkcji muzycznej! Tym razem znacznie więcej czasu zamierzamy poświęcić omówieniu Waszych miksów i kwestiom związanym z masteringiem:) Dokonamy też dekonstrukcji znanego kawałka klubowego! Pozostałe punkty harmonogramu warsztatów bez zmian: czyli programowanie sprzętowych syntezatorów z widokiem na analizator widma na ekranie Full HD, prezentacje sprzętowych kontrolerów, programowanie rytmów, wspólny projekt itd.

Podobnie jak ostatnio, warsztaty odbędą się w studiu nagraniowym WMS w Warszawie. Zajęcia poprowadzi nasz naczelny Maciej Polański (realizator i wykładowca, m.in. Star Of 77, Funky Trip Foundation, Red Bull Music Academy Bass Camp, PJWSTK, Estrada i Studio). Kierując się tym, co najbardziej interesowało uczestników poprzednich grup, udoskonaliliśmy nasz program i wprowadziliśmy kilka nowych punktów!

Wszyscy uczestnicy mogą przesyłać do nas własne miksy, które zostaną poddane wnikliwej analizie pod kątem brzmieniowym i omówione podczas spotkania. Ostatnie godziny zostaną bowiem poświęcone tematyce związanej z masteringiem nagrań.

Jednym z zadań będzie również stworzenie od podstaw aranżacji w stylistyce klubowej przy udziale uczestników. Wprowadzimy Cię w świat syntezatorowych barw i w arkana tworzenia mocnych elektronicznych bitów!

Zapewniamy duży ekran, który pozwoli na wspólną pracę i śledzenie postępu prac. W krytycznej ocenie będą nam pomagać duże odsłuchy w doskonale przygotowanej akustycznie przestrzeni studia WMS. Powstałe na warsztatach utwory, w całości lub w częściach, zamierzamy przekazać uczestnikom do własnego opracowania.

Pracujemy na systemach Maschine 2.0, Ableton Live 9 Suite oraz Cubase 7, jednak zamierzamy skupić się na technikach, nie obsłudze tych czy innych urządzeń lub programów (zatem znajomość ww programów nie jest konieczna ani szczególnie wskazana)

Warsztaty przeznaczone są dla średniozaawansowanych w dziedzinie produkcji muzycznej. Wymagana jest znajomość podstawowych pojęć i terminów muzycznych. Zapraszamy do udziału także dj-ów, którzy pragną tworzyć własne kawałki.

Planując te warsztaty chcieliśmy, aby była to dla Was przede wszystkim zabawa i źródło inspiracji. Założenie jest takie, aby w trakcie procesu tworzenia muzyki, przekazać Wam ogromną dawkę wiedzy i odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania, zarówno związane z wykorzystaniem narzędzi czy obsługą programów, jak i konfiguracji sprzętu w studiu nagrań, organizacji pracy itd. Chcemy po prostu abyście wrócili do swoich pracowni z głowami pełnymi pomysłów i gotowymi rozwiązaniami, dzięki którym Wasze kawałki będą brzmiały lepiej.

Cena za udział w 8-godzinnych warsztatach wynosi 246 zł, w grupie liczącej 6-10 osób. Termin: 24 maja. Na wszelkie pytania odpowiadamy pod adresem e-mail: info@musoneo.com.

WARSZTATY W PIGUŁCE
Temat: produkcja muzyki elektronicznej
Czas trwania: 8 godzin (wliczając konieczne przerwy)
Liczba uczestników: 6-10 osób
Cena / os.: 246 zł (płatne z góry, przy zapisie)
nr konta: 50 1020 5558 1111 1924 5750 0046
odbiorca przelewu: Maciej Polański
prosimy o wpisanie w tytule przelewu: warsztaty musoneo 24 maja

Bardzo prosimy też o podanie kontaktu mailowego poprzez krótką wiadomość na adres info@musoneo.com
Po otrzymaniu wpłat od co najmniej 6 zapisanych osób, wyślemy potwierdzenie organizacji warsztatów. W przypadku zbyt małej lub zbyt dużej ilości chętnych opłatę za kurs bezzwłocznie zwrócimy na konto.

Szczegóły

Data:
24 maja 2014
Godzina:
09:00 - 17:00
Koszt:
246 zł
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Witryna internetowa:
http://musoneo.com/pl/page/11/warsztaty-musoneo

Organizator

Musoneo
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

WMS Studio
Karolkowa 28
Warszawa, Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*