iZotope Ozone 8 Elements za darmo do każdego zakupu w Plugin Boutique (nawet tych za kwotę 1 euro)

Ozone 8 Elements to uproszczona wersja jednego z najpopularniejszych pakietów narzędzi do masteringu. Jego standardowa cena wynosi 133,33 euro. W sklepie Plugin Boutique trwa jednak obecnie promocja, w ramach której produkt ten dodawany jest za darmo do każdego zakupu, nawet tych kosztujących symboliczne 1 euro.

By skorzystać z promocji należy posiadać konto w sklepie Plugin Boutique, być zapisanym do newslettera (jeśli zakładaliście konto już jakiś czas temu i nie jesteście pewni, czy zapisaliście się do newslettera, możecie sprawdzić to w ustawieniach) i dokonać przynajmniej jednego zakupu po 1 września 2018 roku. W ciągu doby powinniśmy otrzymać na powiązany z kontem adres mailowy kod do wykorzystania w sklepie Plugin Boutique, umożliwiający pobranie za darmo Ozone 8 Elements. Nie wiadomo, czy jest to tylko tymczasowa promocja, czy też utrzyma się ona przez dłuższy czas.

Jeśli zależy wam przede wszystkim na Ozone 8 Elements i chcecie wydać jak najmniej by otrzymać tą wtyczkę, w sklepie Plugin Boutique można obecnie znaleźć całkiem sporo produktów kosztujących około 1 euro, takich jak syntezatory Vacuum Pro czy Hybrid 3. Pełną listę aktualnych promocji znajdziecie tutaj.