ill Gates i DJ TLM prezentują Denon MC7000

Kontroler Denon MC7000 został po raz pierwszy zaprezentowany w sierpniu ubiegłego roku, i chociaż nie wzbudził wśród potencjalnych użytkowników tak wielkich emocji jak nieco starszy i znacznie bardziej rozbudowany model MCX8000, to jednak okazał się być całkiem ciekawym produktem. Teraz firma Denon postanowiła przypomnieć wszystkim o tym urządzeniu, publikując w sieci nowe nagrania promocyjne.

Autorem pierwszego z nich jest ill Gates – amerykański producent muzyczny, znany między innymi ze współpracy z KJ Sawką. Już na samym początku należy zaznaczyć, że stworzonemu przez niego nagraniu bliżej jest do reklamy lub teledysku, niż standardowej dla tego typu produktów rutyny pokazującej w praktyce możliwości kontrolera. Materiał pełen jest bowiem rozmaitych efektów specjalnych, takich jak promienie strzelające z padów czy koła jog zakrzywiające rzeczywistość wokół siebie, a fragmenty na których widać wyraźnie co robi ill Gates przetykane są co chwila ujęciami pokazującymi miasto i unoszący się nad nim niezidentyfikowany obiekt, wewnątrz którego znajduje się artysta.

Osoby chcące poznać nieco więcej szczegółów na temat samego kontrolera i oferowanych przez niego możliwości powinny natomiast zainteresować się drugim promocyjnym nagraniem, w którym DJ TLM, autor popularnego kanału w serwisie Youtube, opisuje najważniejsze cechy kontrolera, takie jak podwójny interfejs audio, łatwa obsługa funkcji Key Shift i Pitch Play oraz możliwość instalacji innoFadera.

Kontroler Denon MC7000 został wyceniony na $999. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie produktu.