Flower Child Filter – nowa darmowa wtyczka od Soundemote

Firma Soundemote ma w swojej ofercie kilka całkiem ciekawych wirtualnych instrumentów i efektów. Jej najnowsza wtyczka – Flower Child Filter – dostępna jest do pobrania całkowicie za darmo.

Flower Child Filter to wirtualny filtr, który z racji na bardzo wyrazisty charakter i możliwość wprowadzania dodatkowych zniekształceń sprawdzi się lepiej w roli efektu do kreatywnego manipulowania dźwiękiem, niż narzędzia używanego w procesie miksowania ścieżek. Poniższe nagranie pokazuje, jak niektóre spośród wbudowanych we wtyczkę gotowych presetów wpływają na ścieżkę perkusji.

Mimo iż Flower Child Filter to w pełni samodzielny efekt, to jednocześnie stanowi ona zapowiedź bardziej rozbudowanej wtyczki o nazwie F.M.D (Filters of Mass Destruction), która będzie kolekcją nietypowych filtrów różniących się między sobą możliwościami i sposobem obsługi. Firma Soundemote nie ujawniła jednak jeszcze jej oficjalnej daty premiery.

Wtyczka Flower Child Filter dostępna jest do pobrania za darmo (z opcją zapłacenia dowolnej kwoty) z oficjalnej strony firmy Soundemote, na której znajdziecie też więcej informacji na temat projektu Filters of Mass Destruction.