Eventide Quadravox za darmo do 29 października

Eventide to firma znana przede wszystkim z produkcji sprzętowych efektów, posiadająca jednak w swojej ofercie także efekty wirtualne w postaci wtyczek VST, AU i AAX. Jeden z tego typu produktów, noszący nazwę Quadravox, jest obecnie dostępny za darmo w sklepie Audio Plugin Deals.

Quadravox to efekt typu harmonizer, który po nałożeniu go na ścieżkę potrafi wygenerować do czterech dodatkowych „głosów” zharmonizowanych z nią według wytycznych użytkownika. Jego podstawowym zadaniem jest dodawanie harmonii do ścieżek wokalnych, jednak z powodzeniem można używać go również np. na ścieżkach syntezatorów, gitar czy nawet perkusji, uzyskując w ten sposób ciekawe i mniej konwencjonalne rezultaty. Poniższa prezentacja pokazuje przykładowe sposoby wykorzystania efektu Quadravox w praktyce.

Standardowa cena wtyczki Quadravox wynosi 99 USD, jednak do 29 października można ją otrzymać za darmo w sklepie Audio Plugin Deals. Po skorzystaniu z promocji otrzymamy mailem numer seryjny pozwalający zarejestrować produkt na stronie firmy Eventide, skąd będziemy mogli też pobrać samą wtyczkę. Warto jednak mieć na uwadze, że produkt ten korzysta z systemu autoryzacji iLok. Oznacza to, że do jego uruchomienia potrzebne jest także darmowa aplikacja iLok License Manager, służąca do aktywowania zabezpieczonych w ten sposób programów, którą można pobrać z oficjalnej strony firmy iLok.