Nietypowy equalizer EQuivocate za darmo do 31 października

Firma Eventide Audio wprowadziła niedawno do swojej oferty nowy equalizer – EQuivocate. Jego standardowa cena wynosi $99, jednak do końca bieżącego miesiąca można go pobrać za darmo.

Cechą wyróżniającą EQuivocate na tle większości korektorów graficznych jest to, iż korzysta on z tzw. skali melowej, określającej subiektywny odbiór poziomu dźwięku przez ucho ludzkie względem obiektywnej skali pomiaru częstotliwości dźwięku w hercach. W praktyce oznacza to, że 26 filtrów oddanych do dyspozycji użytkownika zostało tu domyślnie przypisanych do pasm częstotliwości, których zmiany są najbardziej wyczuwalne dla ludzkiego ucha. Poniższe nagranie prezentuje szczegółowo możliwości EQuivocate.

Do uzyskania darmowej licencji na wtyczkę EQuivocate wymagane jest posiadanie darmowego konta w serwisie iLok.com. Następnie należy podać swoją nazwę użytkownika oraz e-mail na stronie firmy Eventide. Dalsze instrukcje dotyczące pobrania, instalacji i aktywacji wtyczki zostaną wysłane na podany adres. Promocja obowiązuje do 31 października 2017 roku.