Hercules DJControl Glow – kontroler świecący w ciemności

herculesglow1Firma Hercules od dawna kojarzone jest głównie z tanimi, prostymi kontrolerami skierowanymi do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z cyfrowym DJingiem (lub traktujących ją jako hobby na które nie warto wydawać zbyt dużo pieniędzy). Jej najnowsze dzieło raczej nie sprawi, że społeczność DJ-ska zacznie traktować ją z większą powagą.

Najbardziej charakterystyczną cechą modelu Hercules DJControl Glow jest bowiem, jak zapewne zdążyliście się już domyślić, przezroczysta obudowa, dzięki której po podłączeniu do źródła zasilania cały kontroler świeci w ciemności. I to by było na tyle jeśli chodzi o technologiczną innowację. Pozostałe elementy konstrukcyjne zostały zapożyczone niemal w całości z modelu DJControl Instinct (który zresztą również doczekał się lekkiego odświeżenia w postaci modelu DJControl Instinct S). Główną różnicą są potencjometry które zastąpiły znane z wspomnianego modelu „wajchy” kontrolujące pitch. Wszystko wskazuje też na to, że DJControl Glow nie zostanie wyposażony we własny interfejs audio.

Kontroler Hercules DJControl Glow trafi do sprzedaży we wrześniu bieżącego roku w cenie £59.99 (około 350 zł). Więcej informacji na jego temat znajdziecie w oficjalnej informacji prasowej na stronie producenta.