djay Pro 1.2 już dostępny

djay proPierwsza wersja programu djay Pro zadebiutowała w Mac App Store w grudniu ubiegłego roku. Cztery miesiące później doczekał się on pierwszej poważnej aktualizacji, która wyposażyła go w nowe funkcje oraz możliwość współpracy z odtwarzaczami firmy Pioneer. Teraz firma Algoriddim udostępniła kolejną wersję swojego flagowego oprogramowania.

Najnowsza aktualizacja, oznaczona numerem 1.2, wprowadza pełne wsparcie dla kontrolerów z rodziny Pioneer DDJ, a mówiąc konkretnie modeli DDJ-SB, DDJ-SR, DDJ-SX, DDJ-SX2 i DDJ-SZ, oraz trzech kolejnych kontrolerów firmy Numark: Mixtrack 3, Mixtrack Pro 3 i N4. Dużo ciekawszą nowością jest jednak funkcja obsługi gestów, która ułatwia korzystanie z programu za pomocą samego gładzika i klawiatury, co może okazać się nieocenioną pomocą dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z miksowaniem muzyki za pomocą komputera.

Aplikacja djay Pro dostępna jest obecnie wyłącznie na komputerach z systemem OS X. Można ją nabyć w internetowym sklepie Mac App Store gdzie kosztuje ona 49,99 euro. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Algoriddim.