Zapraszamy na DJ Meeting 2016

DJ meeting 2016

WSDJ Studio to warszawska szkoła DJ-ska, której założyciele zajmują się także organizacją rozmaitych imprez, warsztatów i prezentacji związanych z szeroko pojętą sztuką miksowania muzyki. W ubiegłym roku zorganizowali oni serię wakacyjnych spotkań „pod chmurką”, podczas których osoby zainteresowane tematem mogły zapoznać się z technologicznymi nowinkami ze świata DJ-ingu, posłuchać rad nieco bardziej doświadczonych kolegów po fachu i samodzielnie przetestować produkty kilku znanych firm. W tym roku ekipa WSDJ studio postanowiła rozpocząć sezon kilka miesięcy wcześniej i ze znacznie większym rozmachem.

Efektem jest DJ Meeting 2016 – dwudniowa impreza, która odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia w ich nowej siedzibie przy ulicy Żeromskiego 17a. Osoby, które w tych dniach zdecydują się odwiedzić te miejsce, będą mogły zapoznać się bliżej z produktami takich firm jak Numark, Alesis, Native Intruments, Pioneer, Alto, Nexo, Fractal Lights i Noontec. Warto jednak pamiętać o tym, że jeśli planujecie testować sprzęt DJ-ski, należy przynieść ze sobą własne słuchawki i muzykę, najlepiej na pendrivie. Oprócz możliwości samodzielnego przetestowania sprzętu odwiedzający będą mogli także wziąć udział w konkursach, w których będzie można wygrać rozmaite nagrody. W planach są też inne atrakcje, które zostaną ujawnione przez organizatorów w ciągu kilku najbliższych dni, wraz ze szczegółowym planem wydarzenia.

DJ Meeting 2016 odbędzie się 28-29 kwietnia w warszawskim WSDJ Studio, mieszczącym się przy ulicy Żeromskiego 17a. Wstęp jest oczywiście bezpłatny. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku oraz w naszym kalendarium.