Czarny Piątek 2018 – przegląd promocji i wyprzedaży

Koniec listopada, a zwłaszcza tak zwany “czarny piątek”, to okres w którym jesteśmy wręcz bombardowani rozmaitymi promocjami, obniżkami cen i wyprzedażami. Tyczy się to rzecz jasna także szeroko pojętej branży muzycznej. Poniżej znajdziecie krótki przegląd firm, których produkty można obecnie nabyć w niższych cenach.

Plugin Boutique

Internetowy sklep z oprogramowaniem muzycznym Plugin Boutique przygotował wielką wyprzedaż, w ramach której ceny wybranych produktów obniżono nawet o 99%. Dodatkowo do końca listopada do każdego zakupu na kwotę przynajmniej 1 euro dołączana jest gratis wtyczka iZotope Neutron Elements. Do 17 grudnia można też pobrać za darmo wtyczkę Ravage Lite.

Loopmasters

Większość paczek sampli dostępnych w sklepie Loopmasters została obecnie przeceniona o 60%. Promocja trwać będzie do 2 grudnia.

Waves

Firma Waves udostępniła do pobrania za darmo wtyczkę Sibilance. W jej oficjalnym sklepie internetowym trwa też obecnie promocja, w ramach której do każdego zakupu na kwotę 50 USD dołączana jest jedna gratisowa wtyczka o maksymalnej wartości 29 USD, natomiast do zakupów na kwotę 100 USD dołączane są dwie. Dodatkowo obniżono też ceny wielu wtyczek z oferty firmy.

Propellerhead Software

W oficjalnym internetowym sklepie firmy Propellerhead Software trwa obecnie promocja, w ramach której przeceniono ponad 400 różnych produktów, niektóre z nich nawet o 80%. Specjalną promocję zorganizował też polski dystrybutor programów z serii Reason, firma Audio Factory, który obniżył zarówno ceny Reason 10 jak i płatnych upgrade’ów. Dodatkowo nowi nabywcy programu Reason 10 dostaną gratis rozszerzenie Drum Sequencer oraz wtyczkę Europa (tyczy się to zarówno programów zakupionych w polskiej dystrybucji jak i bezpośrednio w sklepie Propellerhead Software).

Musoneo

Wszystkie kursy z oferty polskiej internetowej szkoły produkcji muzycznej Musoneo są obecnie przecenione o 50%.

Native Instruments

Do 2 grudnia 175 produktów z oferty firmy Native Instruments, w tym kilka długo wyczekiwanych nowości takich jak Traktor Pro 3 i Kontakt 6, jest dostępnych do kupienia za połowę ceny.

Bitwig

Program Bitwig Studio 2 dostępny jest obecnie do nabycia za 299 euro (100 euro taniej niż standardowo). W internetowym sklepie firmy Bitwig przeceniono też m.in. płatne upgrade’y, kursy obsługi programu Bitwig Studio 2, ubrania z logo firmy oraz interfejs audio ES-8 Bitwig Edition, mający postać modułu Eurorack.

Image-Line

Wszystkie wtyczki z oferty firmy Image-Line są obecnie przecenione o 40%. To samo tyczy się też aplikacji FL Studio Mobile dla systemów iOS, Android i Windows. Promocja trwać będzie do 27 listopada.

Spitfire Audio

Większość produktów z oferty firmy Spitfire Audio została przeceniona o 25%. Kupując je w pakietach można zaoszczędzić dodatkowo nawet do 77%.

Serato

Firma Serato obniżyła o połowę cenę pakietu Serato DJ Suite, w którego skład oprócz pełnej wersji programu Serato DJ Pro wchodzą też rozszerzenia Video, DVS, FX, Flip oraz P’NT DJ.

ADSR

Wszystkie wtyczki, paczki sampli i kursy z oferty ADSR są obecnie przecenione, niektóre nawet o 70%. Dodatkowo klienci, którzy skorzystają z promocji, otrzymają za darmo wtyczkę Sample Manager oraz wezmą udział w losowaniu kontrolera Traktor Kontrol S4.

Arturia

Firma Arturia obniżyła cenę V Collection 6 – najnowszej edycji swojej kolekcji wirtualnych syntezatorów, w skład której wchodzi 21 wtyczek wzorowanych na takich kultowych instrumentach jak Minimoog, Prophet-5 czy DX7. Cena dla nowych użytkowników wynosi obecnie 249 euro. Osoby posiadające już inne produkty firmy Arturia mogą zaś nabyć ją za 199 euro.

Accusonus

Wybrane wtyczki z oferty firmy Accusonus przecenione są nawet o 65%. Tyczy się to zarówno pojedynczych wtyczek jak i zestawów.

SOUNDTOYS

Wybrane produkty z oferty firmy SOUNDTOYS są obecnie przecenione nawet o 80%. Pakiet SOUNDTOYS 5, obejmujący wszystkie 21 wypuszczonych przez nią wtyczek, można nabyć za połowę ceny. Promocja trwać będzie do 25 listopada.

SampleScience

Wybrane wirtualne instrumenty z oferty firmy SampleScience zostały przecenione o 40%.

Eventide

Wybrane wtyczki z oferty firmy Eventide są obecnie przecenione nawet o 75%. Promocja trwać będzie do 30 listopada.

Zdjęcie: John Henderson