Czarny Piątek 2017 – przegląd promocji i wyprzedaży

Koniec listopada, a zwłaszcza tak zwany „czarny piątek”, to okres w którym jesteśmy wręcz bombardowani rozmaitymi promocjami, obniżkami cen i wyprzedażami. Tyczy się to rzecz jasna także szeroko pojętej branży muzycznej. Poniżej znajdziecie krótki przegląd firm, których produkty można obecnie nabyć w niższych cenach.

Ableton

W internetowym sklepie firmy Ableton trwa wyprzedaż, w ramach której oprogramowanie Live 9 dostępne jest do nabycia 20% taniej. Każdy, kto zdecyduje się z niej skorzystać, otrzyma dodatkowo darmową aktualizację do wersji 10, gdy ta trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale przyszłego roku (tyczy się to również programów kupionych w zestawie z kontrolerem Push 2).

Musoneo

Wszystkie kursy z oferty polskiego serwisu Musoneo są dziś dostępne za połowę oryginalnej ceny.

Native Instruments

Większość programów, wtyczek i bibliotek brzmieniowych z oferty Native Instruments dostępna jest obecnie za połowę ceny lub mniej. Promocją objęte są też wybrane zestawy sprzętowo-programowe, w których skład wchodzą pakiety Komplete 11 i Komplete 11 Ultimate oraz kontrolery z serii Maschine i Komplete Kontrol.

Plugin Boutique

Internetowy sklep z oprogramowaniem muzycznym Plugin Boutique nie tylko przygotował wielką wyprzedaż, w której ceny wybranych produktów obniżono nawet o 99% (wirtualny syntezator Hybrid 3 dostępny jest za symboliczne 1,14 euro), ale też podwoił ilość punktów lojalnościowych zdobywanych za zakupy dokonane w czarny piątek.

Propellerhead Software

Przedświąteczna wyprzedaż w internetowym sklepie firmy Propellerhead Software objęła łącznie ponad 300 różnych produktów, z których niektóre przeceniono nawet o 80%.

Waves

Firma Waves jak co roku oprócz dość sporej wyprzedaży, w ramach której wybrane produkty można nabyć nawet 80% taniej, oddaje w nasze ręce jedną darmową wtyczkę. Tym razem jest to Waves VU, czyli wirtualny miernik poziomu wysterowania wzorowany na klasycznych mikserach analogowych. W internetowym sklepie firmy znajdziemy też dodatkowe promocje, w ramach których kupując określoną ilość produktów lub przekraczając określoną kwotę zakupów otrzymamy dodatkowe zniżki lub darmowe wtyczki.

Arturia

Firma Arturia obniżyła ceny większości wtyczek ze swojej oferty o 50%.

Serato

Firma Serato obniżyła o połowę cenę pakietu Serato DJ Suite, w którego skład oprócz pełnej wersji programu Serato DJ wchodzą też rozszerzenia Video, DVS, FX Pack, Flip oraz Pitch 'n Time. Niższą ceną mogą również pochwalić się wybrane płyty z kodem czasowym.

Bitwig

Program Bitwig Studio został przeceniony z 379 euro do 299 euro. Taniej można też nabyć płatne upgrade’y z Bitwig Studio 1 i Bitwig Studio 8-Track, które kosztują obecnie 129 i 259 euro. Co ciekawe, zniżkami objęte są też wersje EDU, dostępne wyłącznie dla uczniów i nauczycieli.

ADSR

Wszystkie paczki sampli i kursy z oferty sklepu ADSR dostępne są do kupienia 40% taniej, zaś ceny wybranych wtyczek zostały obniżone nawet o 70%.

SOUNDTOYS

Większość wtyczek z oferty firmy SOUNDTOYS dostępna jest obecnie do nabycia za połowę ceny lub mniej. Tyczy się to też płatnych upgrade’ów i pakietu Soundtoys 5, w którego skład wchodzą wszystkie produkty z oferty firmy.

SampleScience

Z okazji tegorocznego czarnego piątku firma SampleScience obdarowała nas darmowym wirtualnym pianinem, noszącym nazwę Room Piano.

Loopmasters

Większość paczek sampli z oferty firmy Loopmasters przeceniona jest obecnie o 50%, 60% lub 70%.