Czarny Piątek 2016 – przegląd promocji i wyprzedaży

hurrybuyKońcówka listopada to okres, w którym pełną parą ruszają wszelkiej maści świąteczne promocje i wyprzedaże. Tyczy się to również oczywiście szeroko pojętej branży muzycznej. Poniżej znajdziecie krótki przegląd firm, których produkty można obecnie nabyć w niższych cenach. Lista będzie aktualizowana na bieżąco o nowe pozycje, dlatego też polecam zaglądać tu ponownie co jakiś czas.

Ableton

W internetowym sklepie firmy Ableton trwa wyprzedaż, w ramach której oprogramowanie Live 9, rozszerzenie Max for Live, kontroler Push 2 oraz większość Live Pack’ów dostępna jest do nabycia 20% taniej. Promocja trwać będzie aż do 11 stycznia 2017 roku.

Plugin Boutique

W ofercie jednego z największych internetowych sklepów z oprogramowaniem muzycznym znajdziemy obecnie kilkadziesiąt promocyjnych ofert, obejmujących zarówno pojedyncze produkty jak i zestawy programów (w tym paczki tematyczne, takie jak Drum & Bass Bundle czy Golden Age Synth Bundle). Wśród przecenionych pozycji znalazło się oprogramowanie takich firm jak ArturiaiZotope, SONiVOX, AIR, Novation, Focusrite czy Heavyocity. Pełną listę aktualnych promocji znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu Plugin Boutique. Dodatkowo za wszystkie zakupy zrobione do końca listopada otrzymamy podwójną ilość tokenów (które można wymienić na różnego rodzaju nagrody) i wirtualnej gotówki (którą można wykorzystać do zakupów w sklepie).

Waves

Jak co roku firma Waves postanowiła zrobić wszystkim przedwczesny świąteczny prezent i udostępnić jedną ze swoich wtyczek za darmo. Tym razem jest to Supertap Delay. Oprócz tego w jej oficjalnym sklepie internetowym wystartowała dziś dwudniowa wyprzedaż, w ramach której ceny wybranych produktów zostały obniżone nawet o 80%.

Spitfire Audio

W internetowym sklepie firmy Spitfire Audio trwa obecnie wyprzedaż pod hasłem „The Black Weekend„, w ramach której wszystkie pojedyncze biblioteki brzmieniowe zostały przecenione o 25%, a zestawy o 50%. Promocja trwać będzie do 29 listopada.

Propellerhead Software

W internetowym sklepie firmy Propellerhead Software trwa obecnie wyprzedaż obejmująca ponad 200 produktów, których ceny obniżono nawet o 80%. Osoby, które zdecydują się na zakup pełnej wersji programu Reason 9, otrzymają też w prezencie pakiet rozszerzeń o wartości 430 euro.

SoundToys

Wybrane produkty firmy SoundToys dostępne są do nabycia nawet z 50% zniżką. Dodatkowo firma udostępniła za darmo jeden ze swoich efektów: Tremolator. Promocja trwać będzie do 30 listopada, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej firmy SoundToys.

Loopmasters

Wyprzedaż paczek sampli w internetowym sklepie Loopmasters teoretycznie zacznie się dopiero jutro i potrwa do poniedziałku, jednak już dziś można znaleźć tam ponad tysiąc przecenionych pozycji.

Eventide

W internetowym sklepie firmy Eventide trwa obecnie wyprzedaż, w ramach której wybrane wtyczki zostały przecenione nawet o 80%.

DJ TechTools

Wszystkie produkty w internetowym sklepie DJ TechTools zostały objęte promocją, która trwać będzie do 28 listopada. Zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą też wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodę stanowi bon na $500 do wydania w sklepie.

Native Instruments

Firma Native Instruments obniżyła ceny ponad 140 produktów ze swojej oferty o połowę. Ich pełną listę możecie znaleźć tutaj. Promocja trwać będzie do 5 grudnia.

Serato

Z okazji czarnego piątku firma Serato postanowiła tymczasowo obniżyć cenę czarnych płyt winylowych z kodem czasowym. Do 28 listopada można je nabyć za 20 euro w ich oficjalnym sklepie internetowym.

Bitwig

Korzystając z kodu rabatowego BLACKFRIDAY16 można nabyć oprogramowanie Bitwig Studio nawet 100 euro taniej. Promocja trwa do końca listopada i dotyczy zarówno pełnej wersji programu jak i płatnego upgrade’u z wersji 8-Track dołączanej za darmo do niektórych kontrolerów MIDI.

Sample Logic

Biblioteka brzmieniowa IMPAKT jest obecnie dostępna do nabycia za $149,99, czyli mniej niż połowę oryginalnej ceny. Promocja ta trwać będzie do 28 listopada.

Zdjęcie: John Henderson