Czarny Piątek 2015, czyli przedświąteczny przegląd promocji i wyprzedaży

hurrybuyKońcówka listopada to okres obfitujący w rozmaite wyprzedaże. W poniższym artykule znajdziecie więc krótki przegląd najciekawszych promocji, którymi kuszą nas obecnie producenci sprzętu i oprogramowania muzycznego. Lista będzie aktualizowana na bieżąco o nowe pozycje, dlatego też polecam zaglądać tu ponownie co jakiś czas.

Ableton

W internetowym sklepie firmy Ableton trwa obecnie wyprzedaż, w ramach której większość produktów dostępna jest do nabycia o 25% taniej. Promocja trwać będzie do najbliższego poniedziałku.

Arturia

W ramach przedświątecznej promocji firma Arturia obniżyła ceny niektórych urządzeń ze swojego katalogu oraz większości swoich aplikacji na iOS. Osoby, które zdecydują się na zakup klawiatur z serii KeyLab dostaną zaś w prezencie cztery dodatkowe, wirtualne instrumenty. Promocja trwa do końca roku, a więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.

Bitwig

Do każdego egzemplarza programu Bitwig Studio zakupionego w sklepie internetowym firmy Bitwig lub u autoryzowanych sprzedawców dołączona zostanie gratis jedna z trzech wtyczek firmy D16. Aktualni klienci otrzymają zaś możliwość zakupienia dowolnej wtyczki wspomnianej firmy z 75% zniżką. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Bitwig.

Livid instruments

Korzystając z kodu rabatowego „BLACKFRIDAY15” otrzymamy 20% zniżki w sklepie internetowym firmy Livid Instruments oraz darmową koszulkę do każdego zamówienia. Osoby mieszkające na terenie Stanów Zjednoczonych mogą też liczyć na darmową dostawę. Promocja trwa do pierwszego grudnia.

Native Instruments

Firma Native Instruments przygotowała przedświąteczną wyprzedaż, w ramach której aż 120 produktów z jej katalogu dostępnych jest do nabycia za połowę oryginalnej ceny. Promocja trwać będzie do 7 grudnia, a więcej informacji na jej temat znajdziecie tutaj.

Propellerhead Software

Osoby, które do 31 grudnia zdecydują się na zakup programu Reason 8, otrzymają w prezencie od firmy Propellerhead Software pakiet rozszerzeń Rack Extensions o wartości 500 euro. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziecie na oficjalnej stronie polskiego dystrybutora programu, firmy AudioFactory. Posiadacze starszych wersji programu Reason mają zaś okazję zaoszczędzić ponad 100 zł przy zakupie upgrade’u do wersji 8. W internetowym sklepie firmy Propellerhead Software trwa natomiast wyprzedaż obejmująca ponad 200 produktów, których ceny obniżono nawet o 80%.

Serato

Każda pełna wersja programu Serato DJ zakupiona w internetowym sklepie firmy Serato wzbogacona zostanie za darmo o rozszerzenie Pitch 'N Time, którego standardowa cena wynosi 158 dolarów. Promocja trwać będzie do najbliższego poniedziałku.

Synthogy

Nabywcy wirtualnych instrumentów Ivory II Grand Pianos lub Ivory II Upright Pianos otrzymają za darmo jeden dodatkowy produkt firmy Synthogy. Do wyboru: Ivory II Italian Grand lub Ivory II American Concert D. Promocja trwa do 4 stycznia 2016 roku a więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy AudioFactory, polskiego dystrybutora marki Synthogy.

Waves

Firma Waves jak zwykle nie tylko przygotowała atrakcyjną wyprzedaż, w ramach której wybrane produkty z jej katalogu można kupić nawet 75% taniej, ale też postanowiła oddać nam za darmo jeden efekt – pogłos TrueVerb, którego standardowa cena wynosi 99 dolarów. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Waves.

Aplikacje na iOS

Okres przedświąteczny jak zwykle obfituje również we wszelkiej maści promocje w sklepie App Store. Poniżej znajdziecie obszerną listę przecenionych aplikacji wraz z ich aktualnymi cenami.

Zdjęcie: John Henderson