CrossDj 2.0 już dostępny

CrossDjKilka godzin temu firma MixVibes ogłosiła wszystkim wieść o wydaniu na świat swojego nowego dziecka, programu do cyfrowego miksowania CrossDj 2.0. Powiem krótko: nie jest to na pewno software które wprowadza jakąkolwiek rewolucję na rynku. Udaje mu się za to całkiem skutecznie doganiać najważniejszych graczy na rynku, co samo w sobie stanowi dla twórców spory sukces. Mamy tu wszystko czego można oczekiwać od współczesnego DJ’skiego softu. Nowy poprawiony silnik time-stretch, dwa samplery (z funkcją quantize), możliwość gry na czterech wirtualnych deck’ach i podłączenia do 8 kontrolerów MIDI jednocześnie. Ciekawostką jest współpraca CrossDJ 2.0 z oprogramowaniem Rekordbox, dzięki czemu może on okazać się ciekawą alternatywą dla ludzi którzy właśnie przerzucili się na cyfrowy DJ’ing z CD Player’ów Pioneer’a.

Wszystkie nowe funkcje które pojawiły się w CrossDJ 2.0 pojawią się równolegle w nowej wersji programu Cross, który jest niczym innym jak CrossDJ 2.0 z dodaną możliwością obsługi płyt z kodem czasowym. Co najważniejsze, upgrade do wersji 2.0 jest darmowy dla posiadaczy poprzednich wersji oprogramowania. Nowi użytkownicy muszą zapłacić odpowiednio 39 euro za CrossDJ i 79 euro za Cross.

Niestety, mimo iż na oficjalnej stronie znajduje się odnośnik do wideo prezentacji nowego oprogramowania, youtube informuje, że film został usunięty przez użytkownika. Jak tylko to się zmieni wstawimy filmik do artykuliku (…)

Więcej informacji na stronie: http://www.mixvibes.com/content/products/crossdj