Crazy8 Beats – kolejny kompaktowy sekwencer od Twisted Electrons

Firma Twisted Electrons w ubiegłym roku wypuściła na rynek kompaktowy sekwencer krokowy Crazy8. Teraz w jej ofercie pojawiło się kolejne urządzenie z tej serii.

Crazy8 Beats to niewielkich rozmiarów sekwencer krokowy zaprojektowany tak, by można było korzystać z niego zarówno w studio jak i podczas występów na żywo. Podobnie jak Crazy8 cechuje się on prostą, intuicyjną obsługą (każdy z przycisków na górnym panelu oferuje najwyżej dwie funkcje). Podczas gdy poprzedni sekwencer firmy Twisted Electrons projektowany był z myślą o liniach basowych, akordach i melodiach, Crazy8 Beats, jak sama nazwa wskazuje, skupia się głównie na ścieżkach perkusyjnych. W miejscu, w którym w starszym modelu znajdował się zestaw przycisków ułożonych w kształt klawiszy pianina, umieszczono dwa rzędy padów. Złącza CV/Gate i MIDI, które w oryginalnym Crazy8 znajdowały się na tylnej krawędzi, zostały zaś przeniesione na górny panel, dzięki czemu użytkownik ma do nich łatwiejszy dostęp. Odbiło się to jednak na wymiarach sekwencera – Crazy8 Beats jest zauważalnie większy od poprzednika.

Sekwencer Crazy8 Beats został wyceniony na 303 euro. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Twisted Electrons.