Native Instruments prezentuje Cloud 9

Fani kontrolerów z serii Maschine raczej nigdy nie mogli narzekać na brak nowych, oficjalnych rozszerzeń biblioteki brzmień. Firma Native Instruments stara się bowiem w miarę regularnie wypuszczać nowe paczki pełne pojedynczych sampli, pętli, zestawów perkusyjnych, a od niedawna również presetów dla syntezatora Massive. Każdy pakiet zabiera użytkownika w świat innej stylistyki muzycznej. Znajdziemy wśród nich dźwięki hip-hopu (np. mocno „Dillowskie” Conant Gardens),  EDM (Transistor Punch) czy współczesnego dubstepu (Drop Squad). Za produkcje brzmień znajdujących się w poszczególnych paczkach odpowiedzialne są takie osoby jak Amp Fiddler, Martin Buttrich czy Steve Lawler. Niestety, mimo iż każdy pakiet prezentuje się bardzo obiecująco, to ich standardowa cena (49 euro za paczkę) sprawia, iż większość potencjalnych klientów podchodzi do zakupu bardzo ostrożnie.

Cloud 9 to promocja skierowana do wszystkich, którzy już od dłuższego czasu zastanawiają się nad zakupem któregoś z rozszerzeń biblioteki Maschine. Do piątku 17 maja, a konkretniej do godziny 15:00, można nabyć zestaw 9 paczek w cenie 99 euro. Pozwala nam to na zaoszczędzenie 78% oryginalnej ceny zestawu (przypominam, pojedyncza paczka kosztuje 49 euro). W skład pakietu Cloud 9 wchodzą następujące rozszerzenia:

Więcej informacji na temat promocji Cloud 9 znajdziecie na stronie http://www.native-instruments.com/en/specials/on-cloud-nine/