Circuit Battle – konkurs dla użytkowników Novation Circuit

circuit

Niemal dokładnie rok temu firma Novation po raz pierwszy zaprezentowała światu Circuit, kompaktowe i w pełni autonomiczne narzędzie do tworzenia i wykonywania muzyki elektronicznej. Od tamtego czasu urządzenie te zdążyło dorobić się całkiem pokaźnego grona użytkowników, i to właśnie z myślą o nich zorganizowany został konkurs o nazwie Circuit Battle.

By wziąć udział w konkursie należy zarejestrować krótki występ z użyciem Novation Circuit oraz maksymalnie jednego dodatkowego urządzenia, a następnie wysłać go do organizatorów. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 października o godzinie 00:00. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyłoniona grupa finalistów, która będzie mogła zaprezentować się jurorom na żywo podczas tegorocznej edycji festiwalu Soundedit w Łodzi. Zwycięzca otrzyma w nagrodę 1500 zł do wydania na sprzęt z oferty Audiotech oraz możliwość występu jako support przed formacją Atari Teenage Riot. Dla zdobywcy drugiego miejsca przewidziano słuchawki KRK KNS 8400. Nagrodą za trzecie miejsce będzie zaś kontroler Novation Launch Control.

Formularz zgłoszeniowy oraz dokładny regulamin konkursu znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Audiotech, będącej polskim dystrybutorem produktów marki Novation.