Circuit Battle 2017 – kolejna edycja konkursu dla użytkowników Novation Circuit

W ubiegłym roku firma Audiotech, polski dystrybutor produktów firmy Novation, zorganizowała konkurs dla użytkowników grooveboxa Circuit, w którym zadaniem było przygotowanie krótkiego występu z wykorzystaniem wspomnianego urządzenia. Już w przyszłym miesiącu odbędzie się druga edycja tego wydarzenia.

By wziąć udział w konkursie należy przygotować trwające od 3 do 5 minut nagranie wideo, prezentujące swój występ na żywo z użyciem Novation Circuit i maksymalnie jednego dodatkowego narzędzia (komputery nie są dozwolone, jednak regulamin dopuszcza iPady), a następnie wysłać je do organizatorów za pomocą formularza zgłoszeniowego (termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 maja). Spośród nadesłanych zgłoszeń wyłoniona zostanie grupa finalistów, którzy zmierzą się w bitwie na żywo przed widownią i jurorami. Finał konkursu odbędzie się 10 czerwca w Sopocie, jako jedna z imprez towarzyszących konferencji SeaZone. Główną nagrodą w konkursie jest bon na 1500 zł do wydania na produkty z oferty firmy Audiotech. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma interfejs Focusrite Scarlett 6i6 2Gn a trzecie miejsce nagrodzone zostanie klawiaturą sterującą Novation Launchkey Mini Mk2. Poniższa playlista prezentuje nagrania z finału poprzedniej edycji konkursu.

Pełny regulamin konkursu oraz więcej informacji na jego temat znajdziecie na jego oficjalnej stronie internetowej.

[Aktualizacja 19.05.2017]

Z przyczyn technicznych termin i miejsce finału konkursu uległo zmianie. Circuit Battle 2017 odbędzie się 27 października w Łodzi, w ramach festiwalu Sound Edit. Więcej szczegółów (w tym nowy termin nadsyłania zgłoszeń oraz zaktualizowana pula nagród) pojawi się już niebawem na oficjalnej stronie konkursu.