Sample Logic obniża cenę CINEMORPHX

cinemorphx

Firma Sample Logic posiada w swojej ofercie kilka naprawdę udanych bibliotek brzmieniowych zaprojektowanych z myślą o tworzeniu oprawy dźwiękowej do filmów i gier komputerowych. Jedna z najpopularniejszych z nich – CINEMORPHX – doczekała się właśnie dość sporej obniżki ceny.

Wspomniana biblioteka stanowi połączenie trzech starszych produktów firmy: A.I.R Expanded, Synergy X i The Elements (których nie można już zresztą nabyć oddzielnie). W jej skład wchodzi ponad 30 GB próbek podzielonych na cztery kategorie: Atmospheres, Instrumentals, Loops i Percussives oraz ponad 6,000 gotowych presetów. CINEMORPHX posiada też wbudowane narzędzia służące do kształtowania brzmienia, takie jak Morph Animator, Step Animator, 3D Mixer, XY mixer (mówiąc krótko: to samo co mogliśmy znaleźć w recenzowanej niedawno na naszych łamach bibliotece Morphestra 2) , oraz zestaw pokładowych efektów.

W chwili obecnej biblioteka CINEMORPHX dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie firmy Sample Logic za $299.99, czyli o całe $300 taniej niż normalnie. Posiadacze wtyczek A.I.R Expanded, Synergy X lub The Elements mogą zaś skorzystać z 50% zniżki na cross-grade. Nabywcy biblioteki CINEMORPHX otrzymają też w prezencie internetowy kurs jej obsługi przygotowany przez ASKVideo, kosztujący normalnie $20. Niestety, nie wiadomo jak długo trwać będzie ta promocja. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Sample Logic.