Caribbean Current – nowa paczka brzmień dla Maschine

Carribean currentCałe to zamieszanie z nowymi kontrolerami i wirtualnymi instrumentami sprawiło, że firma Native Instruments zaniedbała nieco swoją serię rozszerzeń dla bibliotek Maschine, przerywając tym samym regularny cykl wydawniczy którym mogli pochwalić się przez ostatnie miesiące. Na szczęście wszystko wróciło już do normy, a nowa paczka brzmień trafiła wreszcie do sprzedaży.

Carribean Current przenosi nas w tropikalne rejony karaibskich wysp, prezentując brzmienia i rytmy charakterystyczne dla tamtejszej kultury. W skład rozszerzenia wchodzi więc 40 zestawów perkusyjnych, 5 samplowanych instrumentów, 40 presetów dla syntezatora Massive oraz 8 gotowych projektów. Co ciekawe w pracach nad nową paczką brzmień czynny udział brali przedstawiciele lokalnej sceny muzycznej, których zobaczymy w dokumencie Sabroso! A road trip to Colombia’s Caribbean coast, który powinien pojawić się już niedługo na oficjalnym kanale Native Instruments.

Paczka Carribean Current kosztuje 49 euro i jest dostępna do nabycia w internetowym sklepie Native Instruments. Do poprawnego działania rozszerzenia wymagane jest oprogramowanie Maschine w wersji 2.1.2 lub wyższej.