Black Friday 2019 – przegląd promocji i wyprzedaży

Koniec listopada, a zwłaszcza tak zwany „czarny piątek”, to okres w którym jesteśmy wręcz bombardowani rozmaitymi promocjami, obniżkami cen i wyprzedażami. Tyczy się to rzecz jasna także szeroko pojętej branży muzycznej. Poniżej znajdziecie krótki przegląd firm, których produkty można obecnie nabyć w niższych cenach.

Plugin Boutique

Internetowy sklep z oprogramowaniem muzycznym Plugin Boutique przygotował wielką wyprzedaż, w ramach której ceny wybranych produktów obniżono nawet o 99%. Dodatkowo do 6 grudnia do każdego zakupu za kwotę przynajmniej 1 euro dostaniemy gratis wtyczkę iZotope Nectar Elements.

Loopmasters

Wybrane paczki sampli z oferty Loopmasters zostały przecenione o 85%. W katalogu sklepu można też znaleźć wiele paczek przecenionych o 60%.

Musoneo

Wszystkie kursy z oferty polskiej internetowej szkoły produkcji muzycznej Musoneo są obecnie przecenione o 50%.

Native Instruments

Do 9 grudnia ponad 190 produktów z oferty firmy Native Instruments jest dostępnych do kupienia za połowę ceny. Tyczy się to przede wszystkim oprogramowania i płatnych aktualizacji. Produkty sprzętowe również są dostępne w promocyjnych cenach, jednak w ich przypadku obniżki nie są już aż tak duże.

Ableton

W internetowym sklepie firmy Ableton trwa obecnie wyprzedaż, w ramach której wybrane produkty (m.in. Live 10, płatne upgrade’y i rozszerzenia) zostały przecenione o 25%. Będzie ona trwać do 2 grudnia.

Audio Factory

Firma Audio Factory, polski dystrybutor takich marek jak Nektar, Reason czy FL Studio, przygotowała wyprzedaż, w ramach której można nabyć taniej wybrane produkty z jej oferty. Większość promocyjnych cen obowiązuje do 2 grudnia, jednak niektóre (w tym obniżki cen klawiatur firmy Nektar) utrzymają się aż do 14 grudnia.

Waves

Firma Waves jak co roku udostępni w czarny piątek (29 listopada) za darmo jedną wtyczkę. Tym razem ma to być zupełnie nowy produkt przygotowany specjalnie na tę okazję, jednak jak na razie nie ujawniono jeszcze żadnych szczegółów na jego temat. W jej oficjalnym internetowym sklepie można też znaleźć obecnie wiele produktów przecenionych o 50%, a do każdego zakupu za kwotę powyżej 50 USD otrzymamy za darmo jedną wybraną wtyczkę.

Reason Studios

Firma Reason Studios (znana jeszcze do niedawna jako Propellerhead Software) organizuje obecnie wyprzedaż pod hasłem „Rack Friday”, w ramach której można nabyć w promocyjnych cenach programy DAW z serii Reason oraz rozszerzenia typu Rack Extension.

Bitwig

Program Bitwig Studio 3 dostępny jest obecnie do nabycia za kwotę 299 euro (o 80 euro taniej niż zazwyczaj). W internetowym sklepie firmy Bitwig przeceniono też m.in. płatne upgrade’y programu, gadżety z logo firmy oraz interfejs audio ES-8 Bitwig Edition, mający postać modułu Eurorack.

Image-Line

Wszystkie wtyczki z oferty firmy Image-Line są obecnie przecenione o 40%. Promocja trwać będzie do 2 grudnia 2019 roku.

Spitfire Audio

Większość produktów z oferty firmy Spitfire Audio została przeceniona o 25%. Kupując je w pakietach można zaoszczędzić dodatkowo nawet do 73%. Promocja trwać będzie do 3 grudnia 2019 roku.

Serato

Firma Serato obniżyła o połowę cenę pakietu Serato DJ Suite, w którego skład oprócz pełnej wersji programu Serato DJ Pro wchodzą też wszystkie wydane dotąd rozszerzenia, w tym m.in. Video, DVS, FX, Flip oraz P’NT DJ.

ADSR

W ofercie sklepu internetowego ADSR można obecnie znaleźć wiele wtyczek, paczek sampli i kursów produkcji muzyki przecenionych nawet o 90%.

Arturia

V Collection 7, czyli najnowsza edycja pakietu wtyczek firmy Arturia, w którego skład wchodzą 24 wirtualne instrumenty, z których większość to cyfrowe klony klasycznych syntezatorów analogowych, dostępna jest obecnie do nabycia w promocyjnej cenie 299 euro (200 euro taniej niż normalnie). Osoby posiadające już inny produkt firmy Arturia mogą też liczyć na dodatkową zniżkę przy zakupie.

Accusonus

Wybrane wtyczki z oferty firmy Accusonus przecenione są nawet o 72%. Tyczy się to zarówno pojedynczych wtyczek jak i zestawów.

SampleScience

Wybrane wirtualne instrumenty z oferty firmy SampleScience zostały przecenione o 40%. Promocja będzie trwać do pierwszego grudnia.

SOUNDTOYS

Wybrane produkty z oferty firmy SOUNDTOYS są obecnie przecenione nawet o 80%. Pakiet SOUNDTOYS 5, obejmujący wszystkie wypuszczone przez nią jak dotąd wtyczki, można nabyć za połowę ceny. Promocja trwać będzie do 4 grudnia.

Eventide

Firma Eventide przeceniła dwa pakiety wtyczek ze swojej oferty. Anthology XI, w którego skład wchodzą 23 wtyczki, kosztuje obecnie 499 USD zamiast 1799 USD. Pakiet narzędzi do masteringu Elevate Bundle kosztuje zaś 99 USD zamiast 199 USD.

VSTBuzz

Sklep z oprogramowaniem muzycznym VSTBuzz przygotował wyprzedaż, w ramach której przeceniono ponad 20 produktów z ich oferty. Obniżki sięgają od 40 do nawet 95%. Promocja trwać będzie do 11 grudnia.

Zdjęcie: John Henderson