Bitwig i Irrupt łączą siły

Bitwig irrupt

Bitwig Studio jest jednym z najmłodszych programów typu DAW dostępnych obecnie na rynku, jednak rozwija się on całkiem szybko, stale zaskakując użytkowników nowymi usprawnieniami i rozszerzeniami. Najnowsze z nich jest efektem współpracy z firmą Irrupt, zajmującą się produkcją i sprzedażą bibliotek sampli.

Efektem tej współpracy jest „Irrupt System” – ważąca gigabajt biblioteka próbek dostępna do pobrania za darmo dla posiadaczy dowolnej wersji programu Bitwig Studio. Oprócz samych sampli w pakiecie znalazły się też dwa gotowe projekty – Irrupt Inspiration Generator i Irrupt Megamix – prezentujące w praktyce zawartość zestawu. Ten drugi projekt pojawi się również w darmowej wersji demonstracyjnej programu, dzięki czemu osoby dopiero rozważające zakup również będą miały okazję zapoznać się nieco bliżej ze wspomnianą biblioteką.

Użytkownicy programu Bitwig Studio mogą pobrać bibliotekę Irrupt System korzystając z narzędzia Package Manager stanowiącego element programu. Więcej informacji na temat współpracy firm Bitwig i Irrupt znajdziecie tutaj.