Letnia promocja od Audiotech

 

Program Sonar, mimo iż posiada wszystkie funkcje potrzebne dla współczesnego producenta muzycznego, nigdy nie należał do grona najpopularniejszych aplikacji typu D.A.W. Wiele wskazuje jednak na to, że już niedługo grono użytkowników tego narzędzia może się dość znacznie powiększyć. Wszystko za sprawą promocji zorganizowanej przez Audiotech, polskiego dystrybutora marek Cakewalk i Focusrite, który postanowił przygotować dla nas trzy interesujące zestawy składające się z produktów wspomnianych firm

Pierwszy z nich, noszący nazwę „Start” składa się z podstawowej wersji oprogramowania Sonar X3 oraz interfejsu audio Focusrite Scarlett 2i2. W zestawie Studio znajdziemy natomiast Scralett 2i4, programy Sonar X3 Studio i Celemony Melodyne oraz pakiet wtyczek Blue Tubes Bundle. Ostatni, największy zestaw, noszący nazwę Producer, składa się z interfejsu Scarlett 18i20, programów Sonar X3 Producer, wirtualnych instrumentów Addictive Drums i Z3Ta+ 2 (ten ostatni tylko dla osób, które kupią zestaw przed końcem czerwca) oraz wszystkich wtyczek z poprzedniego zestawu.

Poszczególne pakiety kosztują odpowiednio 650, 1150 i 2900 złotych, co pozwala nam zaoszczędzić od 240 do 900 zł. Promocja trwa do końca lipca bieżącego roku bądź do wyczerpania zapasów, a więcej informacji na jej temat znajdziecie na oficjalnej stronie dystrybutora.
Audiotech Pro Zestawy Promocja