Arturia AudioFuse Tour zawita do Polski

Audiofuse

Firma Arturia znana jest głównie za sprawą swoich kontrolerów MIDI, syntezatorów i wirtualnych instrumentów. Na początku tego roku postanowiła ona jednak powiększyć swój katalog produktów o kolejną kategorię – interfejsy audio. Pierwszym wyprodukowanym przez nią urządzeniem tego typu jest AudioFuse – wszechstronny interfejs zamknięty w kompaktowej obudowie.

Osoby zainteresowane tym produktem, a także innymi urządzeniami z katalogu firmy Arturia, już niedługo będą mogły zapoznać się z nim bliżej dzięki AudioFuse Tour – serii oficjalnych prezentacji sprzętu, która w tym miesiącu zawita również do Polski. Oprócz wspomnianego interfejsu w trakcie prezentacji będzie można zobaczyć również klawiatury z serii KeyLab, kontroler Beatstep Pro, syntezator Microbrute oraz pakiet wirtualnych instrumentów V-Collection. Podczas każdego z trzech zaplanowanych spotkań odbędzie się również konkurs, w którym wygrać będzie można kontroler Minilab. Pierwsza prezentacja z serii AudioFuse Tour odbędzie się już jutro w Warszawie. Następnego dnia reprezentanci Arturii odwiedzą Katowice, a dzień później Kraków.

Więcej szczegółów znajdziecie w oficjalnej informacji od organizatorów:

Firma Mega Music wyłączny dystrybutor firmy Arturia w Polsce zaprasza na prezentacje rewolucyjnego interfejsu AudioFuse, którą poprowadzi dyrektor handlowy firmy Arturia – Denis Da Silva. Spotkania odbędą się w salonach Rock’n Roll w Warszawie, Katowicach i Krakowie (w godzinach 15-19). Na trasie będzie można poznać także produkty BeatStep Pro, Microbrute, Keylab i V-Collection). Podczas każdego ze spotkań uczestnicy będą losować Arturię Minilab (kontroler + 6000 brzmień!).

17 Listopada – Rock’n’Roll Warszawa

Al. Armii Ludowej 17

18 Listopada – Rock’n’Roll Katowice

Opolska 1

19 Listopada – Rock’n’roll Kraków

Plac Matejki 5

Musically yours,

The Arturia Team