Sample Logic prezentuje ARPOLOGY

ARPOLOGY

Przynajmniej raz w roku na rynku pojawia się nowy program, wtyczka czy też urządzenie reklamowane przez producenta jako kolejna rewolucja w dziedzinie narzędzi do tworzenia muzyki, dzięki której praca w studiu nagraniowym już nigdy nie będzie wyglądać tak samo. Tym razem z tej strategii marketingowej postanowiła skorzystać firma Sample Logic, czego efektem jest taki oto trailer promujący ich najnowszy wirtualny instrument:

Po bliższym przyjrzeniu się ARPOLOGY okazuje się jednak, że mimo iż nie jest to, jak łatwo było się zresztą domyślić, żadna rewolucja w dziedzinie produkcji muzycznej, to jednak nadal mamy tu do czynienia z całkiem ciekawym pomysłem, który może znaleźć sobie naprawdę spore grono zwolenników. Tym co wyróżnia ARPOLOGY na tle innych wirtualnych instrumentów jest bowiem Step Animator – rozbudowane narzędzie będące połączeniem arpeggiatora z sekwencerem krokowym.

Wtyczka ARPOLOGY trafi do oficjalnej sprzedaży już 27 maja, a jej cena wyniesie wtedy $399.99. Osoby które zdecydują się wcześniej na zakup w przed-sprzedaży będą mogły zaoszczędzić całe $100. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.