Algoriddim prezentuje Djay Pro

Djay ProDjay 2 to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji DJ-skich na tablety (od niedawna dostępna również w nieco okrojonej wersji na urządzenia z systemem Android). Firma Algoriddim uznała jednak najwyraźniej, że najwyższa pora przenieść się do „wyższej ligi”, czego efektem jest zaprezentowany dziś program Djay Pro.

Na pierwszy rzut oka najnowsza propozycja firmy Algoriddim prezentuje się dość standardowo. Cztery wirtualne odtwarzacze, automatyczna synchronizacja tempa, sampler, looper, efektor… krótko mówiąc – wszystko czego moglibyśmy spodziewać się po profesjonalnej aplikacji DJ-skiej. Tym co wyróżnia Djay Pro na tle nieco starszych konkurentów jest pełna integracja z serwisem Spotify. Oznacza to, że osoby posiadające subskrypcję Premium we wspomnianej usłudze mogą miksować utwory strumieniowane z jej bogatego katalogu, w którym obecnie znajduje się ponad 20 milionów piosenek. Jak łatwo się domyślić jest to nieoceniona wręcz pomoc dla DJ-i zajmujących się obsługą wszelkiej maści imprez okolicznościowych (wesela, studniówki etc.), podczas których wymagana jest elastyczność i możliwość dostosowania się do potrzeb klientów.

Algoriddim Djay Pro dostępny jest aktualnie jedynie na urządzenia z systemem Mac OS X, a patrząc na dotychczasową historię firmy raczej długo pozostanie on „exclusivem” dla produktów Apple. Oprogramowanie dostępne jest do nabycia w sklepie Mac App Store gdzie kosztuje obecnie 44,99 euro. Więcej informacji na jego temat znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Algoriddim.